Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі 300 тисяч дітей не можуть навчатися через зруйновані школи - ЮНІСЕФ

Стільки ж змушені залишити свої домівки.

Понад півмільйона дітей Донбасу потребують негайної допомоги. Про це у своєму звіті говорить ЮНІСЕФ.

Щоп'ята школа та дитсадок у регіоні зруйновані. 300 тисяч дітей не можуть продовжувати навчання, і майже стільки ж – змушені залишити свої домівки, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тим часом, дитячий фонд ООН визнав, що таки відправляв минулого тижня до Слов'янська свого посланця, голлівудського актора Орландо Блума. Подробиці візиту зірки тримали в таємниці з метою безпеки. Орландо Блум зустрівся зі школярами, та був вражений долями дітей, які тижнями змушені ховатися від обстрілів у підвалах.

"Більшість родин були змушені поїхати, і зараз ці діти дуже хочуть навчатися. Це зрозуміло, коли бачиш, через що вони пройшли - через страх, страх за власні життя", - сказав Блум.

Відео Понад півмільйона дітей Донбасу потребують негайної допомоги

Нагадаємо, минулого тижня голлівудський актор Орландо Блум приїхав на Схід України під грифом "цілком таємно". Орландо є послом доброї волі ЮНІСЕФ. У Слов'янську зірка перевірила, як йдуть справи у школі №13, у Святогорську Блум побував у центрі допомоги біженцям, а у Краматорську після насиченого дня повечеряв в місцевому кафе.

Фотогалерея Орландо Блум вперше прокоментував свій утаємничений візит на Донбас (11 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції