На Донбасі більше півмільйона людей не мають доступу до харчових продуктів

Більша частина з них проживає на непідконтрольній українському уряду території.

Понад півмільйона громадян України у Донецькій та Луганській областях не мають безперешкодного доступу до продуктів харчування.

Про це заявила Голова Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Дорте Еллехаммер, повідомляє прес-служба Міністерства з тимчасово окупованих територій.

"Ці люди з різних причин не мають доступу до продуктів харчування. Сьогодні залишається майже 600 тис. таких осіб. Більша частина з них проживає на непідконтрольній українському уряду території", — сказала вона під час брифінгу у Краматорську.

За результатами дослідження Всесвітньої продовольчої програми ООН, яке тривало від червня 2015 року до березня 2016 року, люди, які проживають в окремих районах Донецької та Луганської областях, непідконтрольних українському уряду, найбільшу потребу відчували у м'ясних продуктах, зокрема, у яловичині, свинині та м'ясі птиці. Крім того, через заміновані ділянки окремих територій Донецької та Луганської областей мешканці приватного сектору не можуть вирощувати овочі (картоплю, капусту, моркву, буряк та цибулю), що впливає на якість харчування місцевого населення.

Раніше повідомлялося, що бойовики припинили випускати людей із підконтрольної їм території на блокпості між населеними пунктами Гнутове та Октябрь.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: