На Донбасі більше важкої техніки РФ, ніж на озброєнні у Великої  Британії - МВС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Авакова, українські військові не просто стоять перед російською загрозою, але й забезпечують безпеку Європи.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що на Донбасі наразі працює оперативне угруповання російських військ, які перекинули на Донбас таку кількість військової техніки, як на озброєнні у великих країн Європи.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Під виглядом воєнізованих формувань ЛНР/ДНР працює оперативне групування російських окупаційних військ, до складу якого входять перший і другий російські армійські корпуси. Загальна численність першого і другого російського армійського корпусу – 35, 5 тисяч, танків – 478, бронемашин – 848, систем залпового вогню до 208, мінометів до 750, протитанкових засобів 3. 478 танків і 800 БТР – це більше, ніж є на озброєнні у Великій Британії», - зазначив Аваков.

Аваков розповів, скільки техніки і військ РФ на Донбасі_2
МВС

Він також додав, що українські військові не просто стоять перед російською загрозою, але й забезпечують безпеку Європи.

«Коли ми говоримо про баланс, про Мінський процес і про те, що Україна має йти першою на поступки. То ми маємо покласти цей аргумент перед кожним із чинних політиків і сказати, не треба лицемірити.  Ми стоїмо перед загрозою, яка перед нашими кордонами. Тримаємо безпеку Європи. Це те, з чого треба починати розмову, коли ми говоримо про безпеку», - підкреслив міністр.

Аваков розповів, скільки техніки і військ РФ на Донбасі_3
МВС

Аваков розповів, скільки техніки і військ РФ на Донбасі_1
МВС

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що на Донбасі нині перебуває стільки російського війська, яке дорівнює силам майже всіх європейських країн-членів НАТО. Також Матіос перерахував зброю, яку зараз застосовують на окупованих територіях, та назвав її кількість: "Танки – 650 шт., бойові броньовані машини – 1310 шт., артилерія різних калібрів (у тому числі великокаліберна, заборонена мінськими угодами) – майже 500 стволів, реактивні системи залпового вогню – майже 260 од., зенітно-ракетні комплекси – до 100 од.", – сказав він, наголосивши, що вся ця зброя є російською. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції