Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі бойовики готуються до захоплення нових територій - розвідка

Підрозділи готують для негайного застосування в умовах різких змін обстановки.

На сході України бойовики готуються до активізації бойових дій із метою розширення підконтрольних їм територій.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький на брифінгу 4 березня, повідомляє Українська правда.

За його словами, вони проводять заходи для переведення передових підрозділів у готовність для негайного застосування в умовах різких змін обстановки – у тому числі, за рахунок прихованого перекидання підрозділів противника до лінії розмежування.

Також бойовики проводять навчання "у єдиній системі оперативної та бойової підготовки Збройних сил Російської Федерації з відпрацюванням частинами і з'єднаннями 1-го та 2-го армійського корпусів питань наступальної тематики та умовного ураження реальних об'єктів сил АТО".

Крім того, на Донбасі накопичуються боєприпаси, паливно-мастильні матеріали та матеріальні засоби, які доставляються з Російської Федерації.

Раніше розвідка повідомляла, що до Горлівки прибула група снайперів ЗС РФ, у зв'язку з чим інтенсивність снайперських обстрілів позицій сил АТО на Слов'янському напрямку підвищилась. До того ж у Горлівці були помічені нещодавно поставлені з території Росії сучасні реактивні системи залпового вогню "Град-К", які розташовуються на базі шасі автомобіля КамАЗ-5350 і перебувають лише на озброєнні ЗС РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції