На Донбасі місія ОБСЄ зафіксувала, як на кордоні з Росією бойовики завантажували боєприпаси

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Події відбувалися у населенному пункті Маркине.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала, що в Новоазовському районі поблизу кордону з Росією бойовики окупованої частини Донецької області завантажували у вантажівку ящики для боєприпасів і зенітну установку.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 28 листопада.

Зазначається, що на об'єкті військового типу у населенному пункті Маркине (94 км на південь від Донецька), поблизу кордону з Російською Федерацією, озброєний член збройних формувань наказав команді СММ залишити цей район.

Упродовж свого перебування спостерігачі бачили, як на території об'єкта члени збройних формувань завантажували ящики для боєприпасів у вантажівку, а також зенітну установку (ЗУ-23).

Нагадаємо, підтримувані Росією бойовики увечері 27 листопада обстріляли КПВВ "Майорське" в Донецькій області зі стрілецької зброї різного калібру.

ВідеоЄвропосадовці можуть запровадити покарання для причетних до виборів на окупованій частині Донбасу

У Брюсселі радяться міністри закордонних справ країн ЄС. На засіданні обговорюють ситуацію в Україні, і - можливо - запровадять покарання для причетних до виборів на окупованій частині Донбасу. Ці вибори в Євросоюзі назвали незаконними ще до їх проведення. 

Європосадовці можуть запровадити покарання для причетних до виборів на окупованій частині Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції