Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі після навчань із іноземними інструкторами почав діяти батальйон особливого призначення

Більшість військових батальйону - місцеві патріоти-добровольці.

На Луганщині запрацював батальйон особливого призначення, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

До батальйону увійшло чимало правоохоронців з окупованих територій, які не зрадили Україні, але не змогли завадити рік тому захопленню будівель міліції, прокуратури, СБУ на Донбасі.

"Нас було дуже мало и мені було дуже боляче на це дивитися. Інших почуттів я не відчував", -  розповів боєць батальйону спецпризначення із позивним "Мажор".

Саме вихідців із Луганська і решти окупованих міст тут найбільше, до батальйону усі пішли добровольцями. Із хлопцями працювали інструктори зі США, Ізраїлю та Грузії, які мають бойовий досвід.

"Я бачу прогрес у хлопців. Ми намагалися максимально передати їм свій досвід. Я знаю, наскільки це зараз, в умовах конфлікту в Україні, важливо. Ми старалися", - наголосив інструктор зі США "Джейсон".

Один із грузинських інструкторів приїхав за власною ініціативою. За словами Давида, хоч українці і на початку шляху у питанні реформ, але мають велику перевагу у війні на Донбасі над ворогом - патріотизм і бажання.

"У нас були ті ж самі - стара тактика, те саме найстаріше забезпечення, екіпірування. Я зараз дивлюся - вже новітня екіпіровка в українській армії, у вас вже з'явилося озброєння власного виробництва, ось ми бачимо, що у Львів вже приїхали американські десантники. Ось так і починаються реформи", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше радник українського президента Михайло Саакашвілі розповів, як Україна може повернути "все втрачене".

Іван Гребенюк, Тимофій Кощій та Станіслав Керанчук, ТСН, 1+1.

ВідеоЗа останню добу суттєво загострилася ситуація на Луганщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції