На Донбасі повністю припиняється пропуск людей через лінію розмежування – ООС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона почне діяти від 22 березня.

Для запобігання поширенню коронавірусу усі КПВВ на Донбасі закриваються опівночі 22 березня.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

"З метою ефективної протидії та недопущення занесення на підконтрольну Уряду України територію коронавірусної інфекції з 00.00 22 березня 2020 року припиняється пропуск через лінію розмежування осіб та транспортних засобів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН та Червоного Хреста буде здійснюватися як і раніше. Водночас, за "наявності критично важливих життєвих обставин та відповідних підтверджуючих документів" українські прикордонники на КПВВ можуть пропускати людей.

В районі проведення операції Об’єднаних сил тимчасово припиняється пропуск через лінію розмежування #ООС...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 21 березня 2020 р.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Карантин на КПВВ: як реагують на ймовірні обмеження жителі окупованого Донбасу

Обмеження на в'їзд в Україну з тимчасово окупованих територій - це ще одне питання, яке обговорювали на Раді Нацбезпеки. За попередньою інформацією, не пускатимуть до вільної од терористів України тих, хто не має реєстрації на підконтрольній Україні території і має ознаки коронавірусної інфекції. Як реагують на ймовірні обмеження жителі окупованого Донбасу - у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

Карантин на КПВВ: як реагують на ймовірні обмеження жителі окупованого Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції