На Донбасі російський військовий вбив товариша для "зняття стресу"

Вбивця перебував у стані нервового зриву.

Через значні фізичні та психологічні навантаження від тривалого перебування на передових позиціях і постійних військових навчань без належного відпочинку, у російських частинах на Донбасі зростає кількість надзвичайних подій.

Про це повідомляють у прес-службі Головного управління розвідки Міноборони.

8 вересня у результаті неупорядкованої стрілянини для "зняття стресу", перебуваючи в стані нервового зриву, військовослужбовець 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ застрелив свого "земляка". Щоб приховати факт надзвичайної події, командування бригади звільнило загиблого попереднім числом та наказало повідомити рідних про його самогубство;

Днем раніше, 7 вересня, під час спроби самовільно залишити передові позиції та вчинення збройного опору, було поранено військовослужбовця 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ.

Зазначається, що самогубвства та вбивства серед окупантів прослідковуються через систематичні випадки знущання з боку командного складу.

Так, 6 вересня, перебуваючи у стані металкогольного психозу, військовослужбовець 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ Осанов Артем Олександрович вчинив помсту за систематичні побої і завдав ножових поранень російському офіцеру.

Нагадаємо, раніше власні джерела ТСН повідомили, що за останню добу на Донбасі загинули четверо бійців, ще четверо отримали поранення.

Залиште свій коментар

Наступна публікація