На Донбасі розшукують російських дезертирів, які втекли з частин ЗС РФ - розвідка

Військовим дозволили відкривати по втікачах вогонь на ураження.

На окупованих територіях Донбасу з військових частин 1 та 2 АК ЗС РФ втекли російські найманці, командування намагається затримати дезертирів.

Про це повідомили у прес-центрі ГУ розвідки Міноборони України.

"На території Донецької і Луганської областей введено в дію план "Кольцо", який передбачає виставлення додаткових блокпостів на автомобільних дорогах та вздовж неконтрольованої ділянки державного кордону України з РФ", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідників, російським військовослужбовцям та співробітникам т.зв. "МВС", які залучатимуться до реалізації цього плану, дозволено відкривати вогонь на ураження у випадку невиконання їхніх вимог.

Окрім цього повідомляється, що в однієї з військових частин 2 АК запровадили "порядок передачі обладнаних передових позицій" під час ротації за грошову винагороду.

"Встановлена такса за один бліндаж (блокпост) становить 10 тисяч російських рублів. У разі відмови новоприбулого підрозділу сплатити кошти "за комфорт", фортифікаційне обладнання знищується шляхом підриву", - додали українські бійці.

Нагадаємо, ФСБ шукає компромат на ватажків бойовиків на Донбасі, щоб замінити їх російськими офіцерами. Уже зміщено з посад трьох командирів батальйонів.

Залиште свій коментар