На Донбасі стартував режим повного та всеосяжного припинення вогню

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не стріляти домовилися аж до повного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

У понеділок, 27 липня, о 00:01 на лінії розмежування на Донбасі розпочався режим повного та всеосяжного припинення вогню. Про це 22 липня домовилися представники Тристоронньої контактної групи.

В Офісі президента України домовленість про перемир'я назвали "проривом" у Мінському процесі і наголосили, якщо режим цілковитого і всеосяжного припинення вогню буде дотримано бойовиками, це відкриє шлях до виконання інших положень Мінських угод. Не стріляти домовилися аж до повного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

Тим часом українські військові заявляють, що готові дати відсіч у разі, якщо підтримувані Росією бойовики знову розпочнуть обстріли.

У неділю, 26 липня, за кілька годин до оголошеного перемир'я відбулася телефонна розмова між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Відео Українські військові розпочали підготовку до повного припинення вогню на Донбасі

Українські бойові підрозділи зі складу Об'єднаних сил почали підготовку до повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі. Починаючи з першої хвилини нової доби,  вогонь не мають застосовувати ні російські найманці, ні українські військові. В очікуваннях на успішність цього перемир'я - весь світ. Папа Римський Франциск назвав домовленості про припинення вогню на Донбасі "знаком доброї волі". Тим часом у самій Україні ставлення до перемир'я не таке однозначне - від сподівань на мир до відчуття тотальної зради. Чи змінилась інтенсивність обстрілів на фронті напередодні очікуваного перемир'я - дивіться у прямому включенні.  Більше про війну на Сході України

Українські військові розпочали підготовку до повного припинення вогню на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції