Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі український військовий потрапив у полон до бойовиків

Відео допиту військовослужбовця з'явилося у Мережі.

Військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України Станіслав Панченко потрапив у полон до бойовиків угруповання "ДНР".

Відео з полоненим військовим оприлюднила так звана "народна міліція" бойовиків, потім це підтвердили у самій бригаді.

"Ми акцентуємо увагу на те, що, скоріш за все, сказані ним слова на відео є результатом психологічного чи навіть фізичного тиску шляхом "обробки" військовослужбовця", – заявляють у 58-й бригаді.

У штабі зазначають, що відео з Паченком бойовики опублікували лише на третій день після його зникнення – цього час досить для проведення "роз’яснювальної" роботи.

Нагадаємо, на початку січня 128-а окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада підтвердила потрапляння її військовослужбовця Андрія Качинського у полон до бойовиків. У бригаді зазначили, що Качинський дає пояснення на відео, яке поширили підконтрольні російсько-окупаційним військам ЗМІ. "Ми розуміємо, що дані пояснення отримані під тиском та жодним чином не засуджуємо його за це. Більш того, підкреслюємо, що він не може нести відповідальність за свої слова", - йшлося у повідомленні. 

ВідеоЧетвертий Новий рік без своїх рідних відсвяткували сім'ї бійців, полонених під Дебальцевим

У Кропивницькому чекають із полону двох бійців третього полку спецпризначення Сергія Глондаря та Олександра Корінькова. Військові розвідники потрапили в заручники до бойовиків ще в лютому 2015 року під Дебальцевим. Вони були першими у списках на обмін торік, але бойовики не віддали полонених. 

Четвертий Новий рік без своїх рідних відсвяткували сім'ї бійців, полонених під Дебальцевим

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції