На Донбасі відкрилися усі сім контрольних пунктів пропуску: яка ситуація на КПВВ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Донбасі відкрилися усі сім контрольних пунктів пропуску: яка ситуація на КПВВ

УНІАН

КПВВ зачинялися через пандемію коронавірусу.

Усі сім контрольних пунктів в'їзду-виїзду з української сторони відкрились на Донбасі після тривалої перерви. Рішення про відкриття ухвалив командувач Об'єднаних сил. Зачиняли КПВВ через пандемію. Лише окремі пункти працювали за спецперепустками.

Як тепер відбуватиметься пропуск та що відбувається поблизу лінії розмежування, 10 листопада розповіли у ТСН.Ранок. 

Наразі біля КПВВ "Гнутове" поки що порожньо. За словами прикордонників, людей ще не було. Ймовірно, поки що вони не достатньо обізнані в тому, що пункт-пропуску розпочав свою роботу. Українські прикордонники кажуть, що пропускатимуть громадян, але існує ймовірність, що на той бік бойовики їх можуть не пустити.

Слід зауважити, що за новим графіком, усі КПВВ мають працювати від 08:00 до 16:00. Люди, мають дотримуватися правил карантину. Після перетину кордону, на підконтрольній Україні території, громадяни повинні або встановити застосунок "Дія" і дотримуватися умов самоізоляції, або погоджуватися на умови обсервації. 

До слова, більшість людей перетинають кордон, аби здійснити фінансові операції чи скористатися якимись адміністративними послугами. Багато з них, варто зауважити, можна зробити в онлайн-режимі, не перетинаючи кордон. 

Відкриття КПВВ: як відбуватиметься пропуск охочих в`їхати із окупованих територій

Відкриття КПВВ: як відбуватиметься пропуск охочих в`їхати із окупованих територій
Наступна публікація