Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі втретє захопили в полон українського патріота Сінченка

На Донбасі втретє захопили в полон українського патріота Сінченка

Спецслужби "ДНР" також вибивали свідчення про Сінченка у його сестри.

Окупанти так званої "ДНР" знову захопили в полон 29-річного Григорія Сінченка - бранця, якому вдалося втекти з донецького ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) наприкінці травня. Він фактично вже втретє опиняється у полоні підконтрольних Росії бойовиків. 

Про це повідомила мама хлопця Тетяна Гулевська у коментарі "Радіо Донбас Реалії".

"Григорія схопили у понеділок, 29 червня. Таку інформацію надав наш адвокат, який перебуває в Донецьку. За його даними, мого сина зараз утримують на території місцевого ІТТ, але точної інформації про його місцеперебування немає", – сказала жінка.

За її словами, тиждень тому російські гібридні сили також затримали 26-річну сестру Григорія Сінченка Ольгу. Дівчину допитували з метою дізнатися інформацію про брата. Однак на зв'язок він виходив лише з матір'ю.

"Ми переживали, що Григорія могли навіть убити. Але насправді він дивом утік", - зазначила Тетяна Гулевська. Хлопець планував повернутися на мирну частину країни, і йому планували передати речі, необхідні для повернення. Мати Григорія побоюється, що йому загрожує фізична розправа та чергові тортури.

Нагадаємо, Григорія Сінченка заарештували в окупованому Донецьку 2 грудня 2016 року та звинувачували у партизанській діяльності, незаконному зберіганні зброї, підривах вишки мобільного оператора Фенікс. Потім 2017 року Сінченко разом з 74 бранцями, яких тоді обміняли, повернувся в Україну. Після повернення хлопець розповів, що його підвішували наручниками, били до втрати свідомості та пропускали крізь тіло численні розряди струму.

У жовтні 2019-го Сінченка знову затримали “спецслужби ДНР”. І до цього часу його рідні точно не знали, де він. У травні йому вдалося втекти. 

За даними СБУ, в полоні підконтрольних Кремлю адміністрацій в ОРДЛО перебуває 214 громадян України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції