Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі загинули декілька сотень кадрових військовослужбовців РФ – російських журналіст

На думку Канигіна, участь російської армії у подіях на Донбасі визначальна.

Починаючи з 2014 року, на Донбасі загинуло декілька сотень російських військових.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив російський журналіст Павло Канигін.

"Точних цифр ні у кого немає. Є приблизні – декілька сотень загиблих за весь час. Але в 2014-у і в 2015-у похорони військових відбувалися практично щотижня у різних регіонах Росії, які загинули "на навчаннях у Ростовській області" або ж просто "на навчаннях". Це коли ще не була задіяна "гібридна армія", яка "у відпустках", наполовину з місцевих жителів, наполовину ще з якихось", - сказав він.

На думку Канигіна, участь російської армії у подіях на Донбасі визначальна. При цьому він ставить під сумнів заяви російської влади про те, що військовослужбовці Збройних сил РФ поїхали на Донбас за власним бажанням, взявши відпустку.

"Це і є так звана гібридна логіка – прекрасно розуміємо, що взяти відпустку офіцер на місяць чи на три не може, ніхто його ніколи не відпустить, тим більше знаючи, що їде на війну до сусідньої держави, що підпадає під статтю Кримінального кодексу Росії про найманців, але водночас якби і не причепитися. Це питання часу. У майбутньому, може, навіть і недалекому, довідаємося, що все, можливо, було інакше", - сказав Павло Канигін.

Нагадаємо, наприкінці вересня 2017 року стало відомо про вбитого у Сирії російського генерала Валерія Асапова, який раніше командував так званим першим армійським корпусом терористичної "ДНР" та отримував нагороди з рук самого президента РФ Володимира Путіна. Reuters провело невеличке розслідування, аби зайвий раз довести ключову роль Росії у конфлікті на Донбасі, який Москва і проросійські сепаратисти все ще подають під виглядом громадянської війни.

Як відомо, Кремль неодноразово заперечував, що надає військову допомогу сепаратистам, які 2014 року проголосили на сході України дві "незалежні республіки" "ЛНР" та "ДНР". Однак свідчення десятка ополченців підтверджують, що їхній колишній керівник, який користувався позивним "Туман" та називав себе "генерал Примаков", був саме Асаповим та працював під прикриттям як на Донбасі, так згодом і в Сирії. 

ВідеоУ Сирії вбили генерала РФ, який керував бойовиками у так званій "ДНР"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції