На Донбасі закрили пункт пропуску, бо через пожежу поруч розриваються міни

На Донбасі закрили пункт пропуску, бо через пожежу поруч розриваються міни

Пункт пропуску "Новотроїцьке" закрили в середу ввечері.

Контрольно-пропускний пункт "Новотроїцьке", що на Донеччині, не працює відучора. Закрили прохід близько п'ятої вечора.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Людей не пускають в обидва боки, бо окупанти з мінометів обстріляли прилегле село. Через обстріл загорілася суха трава. Масштабна пожежа своєю чергою спричинила детонацію мін та нерозірваних боєприпасів, яких вистачає у цій місцевості.

"Від вогню детонують мінно-вибухові загородження, також є там чимало боєприпасів, які не розірвалися, вони також детонують і вибухають. Звичайно, це створює реальну загрозу життю та здоров'ю цивільного населення", - зазначив представник штабу операції Об'єднаних сил Олексій Тригуб.

Уранці четверга, 30 серпня, пункт пропуску "Новотроїцьке" досі не відновив свою роботу.

"Рішенням командувача Об'єднаних сил продовжено режим "Червоний" на КПВВ "Новотроїцьке", КрП "Березове-1" та "Березове-2". На даний час в безпосередній близькості від контрольного посту "Березове-2" продовжує горіти суха трава. Від вогню детонують мінно-вибухові загородження та нерозірвані боєприпаси, що створює реальну загрозу життю та здоров’ю цивільного населення, яке слідує через лінію розмежування. Пропуск осіб та транспортних засобів в КПВВ "Новотроїцьке" буде відновлено після локалізації осередків загоряння, стабілізації ситуації та забезпеченні безпеки подорожуючих",  - повідомили в прес-центрі Об'єднаних сил.

Відео КПВВ "Новотроїцьке" закрили через ворожі обстріли

Закрили прохід близько п'ятої вечора. Людей не пускали в обидва боки, бо окупанти з мінометів обстріляли прилегле село. Через обстріл загорілася суха трава. Масштабна пожежа спричинила детонацію мін та нерозірваних боєприпасів, яких вистачає у цій місцевості. 

КПВВ "Новотроїцьке" закрили через ворожі обстріли

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів