На Донеччині на міні підірвалася група бойовиків: важкі поранення отримав кадровий російський офіцер

Втрати серед бойовиків відбуваються внаслідок безконтрольного і хаотичного мінування передових позицій без складання схем мінних полів.

На Донбасі з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ продовжуються випадки загибелі особового складу через порушення правил поводження зі зброєю і боєприпасами.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

Зокрема, втрати також відбуваються внаслідок безконтрольного і хаотичного мінування передових позицій без складання схем мінних полів.

"13 травня під час ротації на передовій позиції 11 окремого мотострілецького полку 1 АК ЗС РФ в районі н.п. Спартак на міні російського виробництва МОН-50 підірвалася група військовослужбовців, з яких важкі поранення отримав кадровий російський офіцер", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, зазначається, що для приховання реальних обставин події, командуванням полку здійснило доповідь про поранення російського військовослужбовців внаслідок мінометного обстрілу позиції силами АТО.

Нагадаємо, на окупованому Донбасі зросла напруженість між кадровими російськими військовими і місцевими бойовиками. При цьому зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у першу чергу до російських офіцерів, які підозрюються у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також пов'язані з місцевим криміналітетом. 

ВідеоВ Авдіївці бойовики обстріляли житловий район, є загиблі

Залиште свій коментар