Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині поблизу лінії фронту через глушіння сигналу розбився безпілотник ОБСЄ

Місія не називає, хто міг бути до цього причетним.

У Донецькій області поблизу лінії зіткнення розбився безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, йдеться у звіті організації.

Спостерігачі запустили літальний апарат 18 квітня, о 20:45, для польоту над підконтрольними та непідконтрольними урядові районами Донецької області. О 01:26 19 квітня, пролітаючи над районом поблизу підконтрольного уряду Вугледара, безпілотник втрачав сигнал обох GPS-модулів унаслідок дії радіоперешкод. В ОБСЄ припускають, що внаслідок глушіння.

Згодом спостерігачі втратили контроль над апаратом і він розбився між окупованою Горлівкою та підконтрольним урядові Новгородським.

"Наразі занадто рано робити висновки щодо причин інциденту. Район, де ймовірно розбився БПЛА, розташований поблизу лінії зіткнення та вважається значно замінованим, а тому доступ СММ до цього району вкрай обмежений. … Місія вживає невідкладних заходів для встановлення місцеположення БПЛА дальнього радіуса дії та повідомить про отримані результати", – йдеться у повідомленні.

В ОБСЄ зазначають, що перешкоди для польоту безпілотника могли створюватися у будь-якому районі в радіусі кількох кілометрів від його місця розташування.

Нагадаємо, Постійна рада ОБСЄ продовжила мандат Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ) ще на один рік. Чинний голова ОБСЄ і міністр закордонних і європейських справ Словаччини Мирослав Лайчак закликав до подальшої підтримки міжнародних спостерігачів і національного персоналу на місцях. Він нагадав, що СММ була уповноважена встановлювати факти конкретних інцидентів і повідомляти про них, зокрема, про можливі порушення основних принципів ОБСЄ, на всій території України. 

ВідеоОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції