Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кордоні затримали і відпустили військових РФ із нагородами "ДНР" за війну проти України

На кордоні затримали і відпустили військових РФ із нагородами "ДНР" за війну проти України

Офіцери російської армії входили до складу центру з припинення вогню.

Прапори, шеврони та нагороди "ДНР" за допомогу у війні з Україною вилучили українські прикордонники в російських військовослужбовців. Після чого солдатів армії РФ відпустили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами голови СБУ Василя Грицака, підстав затримувати цих людей не було, адже вилученим документам іще не надали експертної оцінки.

Усі ці військовослужбовці входили до Спільного центру з контролю та координації, тобто мали би стежити за відведенням важкої зброї від лінії розмежування. Натомість, судячи з усього, допомагали терористам воювати і проводили бойові лекції. Зокрема, як користуватися "Градами", "Ураганами" та "Смерчами".

У російського полковника Ігоря Кірсанова, який очолював моніторингову комісію, вилучили 14 посібників із грифом "обмеження доступу".

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про "сприяння тероризму й порушення порядку міжнародних передач товарів". Однак затримані аргументували свою присутність тим, що прибули в складі офіційної делегації для виконання завдань на прохання українського уряду.

"Я думаю, що зовсім не обов'язково російським офіцерам Спецальної моніторингової комісії мати з собою посібники по використанню систем залпового вогню "Смерч" або "Ураган". На лицьовій стороні написано "ДНР – но пасарам", "за воїнський подвиг і допомогу ДНР в боротьбі з агресією держави Україна", - розповів керівник СБУ.

Тим часом протилежна сторона діє значно рішучіше. Так, днями стало відомо, що в так званій "ДНР" бійця "Азову" засудили до 30 років позбавлення волі. І це назвалося пом'якшенням вироку, бо спершу військовому загрожували смертною карою.

Відео Українські прикордонники затримали та відпустили російських військових

Залиште свій коментар

Вибір редакції