На КПП в зоні АТО "здають в оренду" немовлят для швидшого перетину пропуску

Місце в черзі продають за 200 грн

Неймовірне скупчення на пропускних пунктах в зоні АТО на КПП Мар'їнка черги з двох боків сягають до півтисячі автомобілів, йдеться в ТСН.12.00.

Люди, які перетинають пункт пропуску з окупованою територією, у негараздах традиційно звинувачують військових. Доходить майже до бійок. Місця, стверджують люди, продаються за 200 гривень, а немовлята - єдиний спосіб перетнути лінію розмежування швидше.

Дехто в черзі стоїть по 8 годин, але черга майже не рухається.

"Я була в черзі 128, але вже проїхало людей 300", - каже одна з жінок.

Поблизу пропускного пунктаМар'їнка постійно сваряться і з'ясовують, хто за ким стоїть. Матір із 4-місячною дитиною запідозрили – спеціально здає в оренду свою дитину, аби дати можливість проїхати без черги.

"Я з 5 ранку об'їжджаю ваших дітей і ось цих ось негідників. Люди лізуть позачергово, з 5 ранку стоїмо, кажуть, що дітей наймають", – обурюється одна з жінок, що стоїть у черзі.

На під'їзді до українського блокпосту рух йде у 4 смуги – ті, хто намагаються виїхати та ті, хто намагаються в'їхати. Тут живі черги, одна пільгова, одна звичайна і обидві майже не рухаються.

Жінки тут – самопроголошені регулювальниці руху. Упевнені, на їхньому місці мають бути військові.

Прикордонники ж кажуть, там "сіра зона", а вони керують винятково в межах пропускного пункту.

"Ми відношення не маємо до того, що за цим перехрестям, там місцеві люди, в яких роботи немає, вони влаштовують бізнес - вони стоять в черзі, а потім місце за 200 гривень продають і курсують 5-10 машин", - розповідає прикордонник.

Сама перевірка на КПП триває кілька хвилин. В обидва боки черги майже однакові, по 200 машин.

У зоні АТО на пропускному пункті "Мар'їнка" черги сягають до півтисячі автомобілів

Люди, які перетинають пункт пропуску з окупованою територією, у негараздах традиційно звинувачують військових. Доходить майже до бійок.  Місця, стверджують люди, продаються по 200 гривень, а немовлята єдиний спосіб перетнути лінію розмежування швидше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: