Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди змушені ночувати просто на вулиці, часто - під дощем.

Два десятки жителів окупованих територій вимушені поневірятися на КПВВ "Новотроїцьке" без змоги потрапити додому. Люди живуть просто на автобусній зупинці, яку називають "Караван".

Про це 31 липня розповідає з місця подій кореспондентка ТСН Наталія Нагорна.

Люди приходять на зупинку вранці і чекають, щоб їх внесли у списки.

КПВВ Новотроїцьке_1
фото: Наталя Нагорна

Зі зручностей тут лише туалет та вода в бочках - митися ходять на річку, або з пляшок, які гріють на сонці.

КПВВ Новотроїцьке_2
фото: Наталя Нагорна

Їх не пускають бойовики. Люди кажуть, що причина в тому, що в Донецьку забагато людей в лікарнях і їм просто не буде де пройти обсервацію. Вони чекають побачити свої прізвища у списках.

КПВВ Новотроїцьке_3
фото: Наталя Нагорна

Надвечір близько 7 люди можуть пройти до наметів МЧС. Після перевірки документів та температури.

В ніч проти 31 липня там змушені були ночувати 18 людей - всі вони мають прописку на окупованій території. Ночують в 1 наметі і жінки, і чоловіки.

КПВВ Новотроїцьке_5
фото: Наталя Нагорна

Через те, що люди тут вже деякі третій тиждень, то кожен має своє ліжко - постіль міняють волонтери, намети обробляють співробітники МНС. Тут можна отримати гарячий чай та гарячу воду, аби заварити їжу швидкого приготування.

КПВВ Новотроїцьке_7
фото: Наталя Нагорна

Представники гуманітарної місії ООН щодня привозять людям пакет їжі на кожного - там швидкі супи, печиво, хлібці, вода, консерви, паштет, вологі серветки.

КПВВ Новотроїцьке_9
фото: Наталя Нагорна

Найбільша кількість людей, яка ночувала на зупинці - 40. Це були і діти, і пенсіонери. До того, як представники МНС почали пускати людей на ночівлю, їм доводилося спати просто на зупинці на лавці під дощем. Частину людей приймає монастир по сусідству, ще частина людей вимушена періодично повертатися до родичів

Залиште свій коментар

Вибір редакції