На КПВВ "Золоте" є вся необхідна інфраструктура, однак бойовики відмовляються його відкривати – штаб ООС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причин такого саботажу з боку бойовиків є декілька.

Заступник командувача штабу операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар повідомив, що на КПВВ "Золоте" є вся необхідна інфраструктура для його відкриття, однак бойовики саботують таке рішення.

Про це він розповів в ефірі "Громадського".

"Там відповідно знаходиться весь обслуговуючий персонал, прикордонники", — заявив Бондар.

За його словами, можливих причин саботажу з боку бойовиків відкриття ще одного КПВВ на лінії розмежування є декілька.

"По-перше, їм це не цікаво, можливо. По-друге, можливо, є якась військова складова на тому напрямку. Вони, можливо, враховують якісь свої загрози, але на початковому етапі було домовлено, і знову ж ми говоримо, що українська сторона виконує взяті на себе зобов'язання, а протилежна, практично ігнорує", — повідомили у штабі ООС.

Нагадаємо, 24 березня українські військові в односторонньому порядку відкрили КПВВ "Золоте" у Луганській області. Водночас, бойовики "ЛНР" так і не надали жодних гарантій українцям, які захочуть скористатися цим КПВВ. Рішення про відкриття КПВВ у Золотому було ухвалено ще 2016 року на зустрічі лідерів "нормандської четвірки" у Берліні. На підготовчі роботи, в тому числі розмінування, ремонт КПВВ, розчищення доріг українська сторона витратила трохи більше 7 млн ​​грн.

ВідеоЗСУ взяли під повний контроль містечко Золоте-4 на Луганщині

Військові відзвітували, що містечко Золоте-4 відтепер повністю контролюється українською владою, адже раніше частково було в сірій зоні. По всьому місту вішають синьо-жовті прапори. У місцевому клубі військові зустрічаються з людьми, аби допомогти вирішити проблеми й повернути місце до повноцінного життя.

ЗСУ взяли під повний контроль містечко Золоте-4 на Луганщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції