На Луганщині до КПП вийшов знесилений чоловік у спідньому і розповів про тортури бойовиків

Дата публікації
Перегляди
3150
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Луганщині до КПП вийшов знесилений чоловік у спідньому і розповів про тортури бойовиків

Фото: pixabay.com

З бізнесмена намагались вибити зізнання у терактах.

11 серпня на пункті пропуску Станиця Луганська до правоохоронців звернувся чоловік, який мав наляканий та знесилений вигляд і був вдягнений лише у спідню білизну. Про це повідомляє прес-служба поліції Луганської області.

33-річний чоловік розповів, що він є бізнесменом та на початку бойових дій на Донбасі мав власну справу у Антрациті. Після захоплення міста він виїхав до Криму, а повернувшись виявив, що його кафе розграбували, а магазин – захопили бойовики.

Згодом, коли він їхав в машині з товаришем, авто зупинили бойовики, накинули обом на голови мішки та повезли до колишньої будівлі СБУ в Луганську – до катівень, які розташовані в підвалі.

Там чоловіка протягом двох місяців катували електричним струмом, підвішуваннями та щоденними побиттями. Таким чином вибивали зізнання у "терактах на території, що підконтрольна "ЛНР" та співпраці зі спецслужбами України". Врешті решт чоловіка "видворили" з території, що підконтрольна бойовикам на територію підконтрольну українській владі. При цьому навіть не дали заїхати додому за речами, а просто викинули неподалік пункту пропуску.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3150
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація