На Луганщині озброєний чоловік ламаною російською погрожував розстріляти спостерігачів ОБСЄ

В ОБСЄ припускають, що він - із Північного Кавказу.

На мосту у Станиці Луганській озброєний чоловік погрожував розстріляти спостерігачів ОБСЄ.

Про це повідомляє прес-служба місії.

У неділю, 13 серпня, о 9.45 патруль місії ОБСЄ із чотирьох людей перебував на південь від зламаної частини пішохідного моста на південь від Станиці Луганської, яка перебуває під контролем уряду, поруч із передовою позицією бойовиків "ЛНР". Спостерігачі були усередині лінії розведення.

ВідеоБойовики не пустили представників ОБСЄ до Саханки через відсутність дозволу "ДНР"

Спостерігачі моніторили, як цивільне населення перетинає дерев'яні пандуси. До них підійшов неозброєний чоловік у військовій формі і почав говорити до СММ. Спостерігачі не могли його повністю зрозуміти, тому що він говорив ламаною російською мовою із сильним акцентом. В ОБСЄ припустили, що він - із Північного Кавказу.

Потім чоловік відійшов від патруля на дві хвилини, а потім повернувся із штурмовою гвинтівкою. Він встановив магазин гвинтівки, відключив запобіжник і направив на патруль приблизно з відстані 3-х метрів. При цьому також були присутні двоє неозброєних чоловіків у військовому одязі.

Чоловік із гвинтівкою наказав патрулю їхати геть, голосно говорячи російською: "Ви всі шпигуни. Нічого вам ходити біля наших позицій. Вам взагалі нічого тут робити. Забирайтеся звідси. Рахую до трьох і, якщо ви не підете, то буду стріляти".

Коли озброєний чоловік почав рахувати, голова патруля заявив, що спостерігачі їдуть геть. Члени патруля повернулися до своїх машин і залишили цей район.

ОБСЄ поінформувала Спільний центр з контролю та координації про інцидент і попросила його розслідувати.

Нагадаємо, бойовики незаконного збройного формування "ДНР" затримали і більше семи годин утримували водія та вантажівку з обладнанням для камери ОБСЄ. Інцидент стався в окупованому бойовиками селищі Оленівка на Донеччині. У ОБСЄ наголосили, що своїми діями "ДНР" перешкоджає свободі пересування СММ. 

Залиште свій коментар