Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганському напрямку сили ООС просунулися вглиб на два кілометри

Українським військовим вдалося виконати обладнання смуги забезпечення без втрат та відсунутися від населених пунктів.

Українські військовослужбовці на Луганському напрямку створили двокілометрову смугу забезпечення для унеможливлення раптового нападу бойовиків а також заборони їхньої розвідки.

Про це повідомляє прес-служба ООС.

"Військова наука вимагає в обороні створювати смугу забезпечення також для унеможливлення раптового нападу противника, заборони дій його розвідки а також для створення умов для розгортання резервів та вогневого ураження противника. Тому з початком операції Об’єднаних сил було прийнято рішення щодо підвищення стійкості оборони та удосконалення першого оборонного рубежу. Було сплановано, підготовлено та проведено комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2 х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону", - йдеться у повідомленні.

СМУГА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДВИЩИЛА БЕЗПЕКУ

СМУГА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДВИЩИЛА БЕЗПЕКУ Забезпечення безпеки мирних жителів, унеможливлення ведення противником вогню по містам та селам одне з головних завдань підрозділів, що ведуть оборонні дії. Військова наука вимагає в обороні створювати смугу забезпечення також для унеможливлення раптового нападу противника, заборони дій його розвідки а також для створення умов для розгортання резервів та вогневого ураження противника. Тому з початком операції Об’єднаних сил було прийнято рішення щодо підвищення стійкості оборони та удосконалення першого оборонного рубежу. Було сплановано, підготовлено та проведено комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2 х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону. Для підрозділів, що обороняються на Луганському напрямку, це завдання було не просте, адже попри складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив та вів інтенсивну розвідку. Але не зважаючи на це, завдання зі створення смуги забезпечення було успішно виконано. Позиції бойової охорони були не тільки зайняті, а й обладнані в інженерному відношенні в повному обсязі. Завдання виконувалися упродовж двох тижнів в умовах абсолютної скритності. В ході виконання завдання втрат серед наших військових немає. Військові частини об'єднаних сил продовжують боронити українські землі у Донецькій та Луганській областях. Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation 19 червня 2018 р.

Зазначається, що ЗСУ виконали завдання без втрат. Загалом же обладнання смуги забезпечення тривало впродовж двох тижнів в умовах абсолютної скритності. Завдяки новим позиціям оборони українські військовослужбовці змогли відсунутися від населених пунктів для більшої їх безпеки в разі обстрілів.

Нагадаємо, протягом вівторка, 19 червня, на Донбасі українська армія нарахувала 26 ворожих обстрілів, у трьох випадках із них - із забороненого Мінськими домовленостями важкого озброєння. У результаті обстрілів троє українських військових отримали поранення.

ВідеоТроє українських військових зазнали поранень на Східному фронті

За останню добу бойовики по позиціях бійців гатили і з артилерії, і з мінометів. Штаб Операції об’єднаних сил повідомляє, що найгарячіша ситуація була на горлівському напрямку, а також біля Авдіївки та Пісків. Не припинялися бої і біля Маріуполя.

Троє українських військових зазнали поранень на Східному фронті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції