Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині зі зворушливими почестями поховали 18-річного бійця АТО

Молодий хлопець поклав своє життя за волю України на фронті.

На Львівщині провели в останню путь 18-річного бійця Володимира Князева, який загинув на Донбасі. В рідному селі хлопця Бортники зібралися сотні людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під супровід військового оркестру побратими на руках несли домовину з героєм від рідного дому до церкви. Потяги, які курсують через село, віддавали шану захисникові спеціальними сигналами.

ВідеоНа Львівщині сотні людей прийшли попрощатись з 18-річним бійцем Володимиром Князевим

Князев пішов до війська минулого літа добровільно, зі згоди батьків, щойно йому виповнилось 18. Служив у 24-й механізованій бригаді, недавно приїжджав додому у коротку відпустку. "Він не міг дочекатися, коли йому стане 18 років, він хотів захищати, боротися за Україну, за те, щоб був мир в Україні", - розповіла подруга загиблого Софія Сенів.

Загинув боєць від поранення в голову у понеділок, 13 березня, на Луганщині. "Військовослужбовець загинув від поранення в голову. Можливо, це був і снайпер, ніхто не виключає. Вся Україна плаче за такими патріотами і героями України, які захищають Україну, добровільно йдуть захищати. Слава героям", - заявив військовий комісар Жидачівського району Олександр Балюра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції