Військові влаштували персональну декомунізацію жителям Донбасу на одному з блокпостів

У бійців уже виникла ціла колекція реквізованих символів СРСР.

Практичну декомунізацію демонструють українські військові на одному з блокпостів у зоні АТО. На Донеччині бійці позбавляють радянської символіки паспорти мешканців краю, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Військові знімають із документів обкладинки із зображеннями серпів, молотів та написами СРСР. Менш як за місяць у колекції на блокпості вже 58 обгорток та 5 вимпелів із забороненою в Україні символікою. Прибивається все це до імпровізованих стендів догори дриґом іржавими цвяхами. Перегляд експозиції – безкоштовний і вільних для всіх охочих.

ВідеоПрактична декомунізація: на Донеччині бійці позбавляються радянської символіки

Колекція активно поповнюється, кажуть бійці. "Приїжджають люди з радянською символікою, ми пропонуємо їм відмовитись від старих символів. З'явився таким чином стенд. Є в нас цвяхи, беремо цеглину і прибиваємо", - пояснюють військові.

Як повідомлялося, два місяці тому у центрі Дніпра комунальники демонтували стелу "Перемога комунізму неминуча" біля будівлі облдержадміністрації. "Міф про неминучу перемогу комунізму більше не буде отруювати нашу свідомість", - заявив начальник управління організаційної роботи апарату ОДА Сергій Волинець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: