Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На окупованому Донбасі затримують зарплати гірникам та готують до закриття шахти

Відсутність запчастин, затримки зарплати і погане постачання сировини заважають роботі підприємств.

Окупаційна влада на території Луганської області готуються ухвалити рішення про закриття шахти підприємства "Ровенькиантрацит", яке було "націоналізовано" бойовиками.

Як повідомляє у своєму Facebook народний депутат, координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук, йдеться про зупинку роботи шахти ім.Вахрушева. Причиною такого рішення може бути відсутність запчастин для повноцінної роботи. Зараз з чотирьох лав на шахті працює тільки одна.

Крім того, є затримки із зарплатою на шахтах "Комсомольська", "№54" у місті Антрацит. У Сорокине три місяці не виплачують зарплату працівникам шахт "Самсонівська західна", "Суходольська східна", "ім. Баракова".

При цьому найбільш низький рівень зарплати залишається у працівників установ соціального захисту населення (в середньому – 2400,79 грн), культури (2537,87 грн), освіти (2896,9 грн) та охорони здоров'я (3080,24 грн). Від 1 жовтня 2017 року на території терористичної "ЛНР" встановлена мінімальна зарплата 1375,46 грн, посадовий оклад працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів з оплати праці працівників бюджетної сфери" становить 1375,88 грн.

Своєю чергою, на окупованій території Донецької області на "Донецькому металургійному заводі" склалася критична ситуація з постачанням сировини для стабільної роботи підприємства. У зв'язку з цим, окупанти демонтують металоконструкції занедбаних об'єктів підприємства.

Раніше повідомлялося, що можливе затоплення бойовиками шахти "Юнком" на Донбасі представляє серйозну загрозу для екологічної безпеки не лише України, але й сусідніх країн. "Те, що "грають" бойовики, є нічим іншим, як тероризмом і політичним шантажем", - сказав міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

ВідеоОкупаційна влада "ДНР" може спричинити екологічну катастрофу

Псевдо-республіка оголосила про затоплення неробочої шахти "Юнком". Терористи воліють зекономити гроші, геть полишивши шахту. Утім, це може призвести до екологічної катастрофи, кажуть фахівці. Із рівнем води в ґрунт потраплять і радіоактивні елементи, які впродовж сорока років, після ядерного вибуху, лежать глибоко під землею.

Окупаційна влада "ДНР" може спричинити екологічну катастрофу

Залиште свій коментар

Вибір редакції