Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На передовій щодоби "дрони" чужинців влаштовують повітряні бомбардування

Військові розповідають, що бойовики зовсім не зважають на хлібне перемир’я.

Українських оборонців на Приморській ділянці фронту окупанти почали вітати з Днем Незалежності ще напередодні ввечері - кулеметними чергами, пострілами снайперів та розривами протитанкових гранат. А вночі над позиціями українців почали кружляти безпілотники. Мало не щодоби на передовій біля Азовського моря дрони чужинців влаштовують повітряні бомбардування, йдеться в ТСН.

На максимальній швидкості, ніби на прорив їде до позиції бійців авто військових і фарами світить вже на позиції бойовиків. Насправді, це - єдиний спосіб, у сутінках дістатися передової. Повільний рух - миттєво перетворює: і транспорт, і людей на дуже помітну мішень.

«Оце таке хлібне перемир’я у нас. Оця ракета під час хлібного перемир’я прилетіла. Оце ми її викопали, це двигун від 111-го ПТУРа», - показують бійці.

Навіть тепер, коли пострілів на фронті, геть не повинно бути - вони лунають щодоби. Над позиціями темрява і о цій порі, короткі кулеметні черги, кажуть наші захисники буденність. Гора уламків од ворожих реактивних гранат, утворилася за неповний місяць. «Регулярно прилітає РПГ. Від хлібного перемир’я по нас з РПГ стріляють, ось хвостовики», - показують бійці.

Коли ворожа зброя мовчить на землі, загроза зненацька з’являється у небі – безпілотники.  

Відео Ворожі "подарунки": на передовій бойовики використовують ударні дрони

Кулеметними чергами, пострілами снайперів та розривами протитанкових гранат. Українських оборонців на Приморській ділянці фронту окупанти почали вітати з Днем Незалежності, ще напередодні, щойно сонце впало за обрій. А вже в темряві, у небі над позиціями українців, почали кружляти безпілотні апарати.  

Ворожі "подарунки": на передовій бойовики використовують ударні дрони

Атаки безпілотних дронів, на передовій біля моря, розповідають морпіхи, у серпні 19, перетворилися на суцільну напасть. «Працює, зазвичай два безпілотника, один в період 5-7 хвилин прилітає, спускає ВОГ, інший - його змінює» , - каже морський піхотинець

Єдина можливість протидіяти ударним безпілотникам - вчасно їх помічати й збивати! Це складно, запевняють воїни, втім, цілком можливо.

За кілька хвилин, коли наша група вже поверталася до базового, тилового табору, командир позиції, по рації, пояснив: то був постріл СПГ- ворожого протитанкового гранатомета, а під прикриттям кулеметів, кілька пострілів зробив - іще й снайпер окупантів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції