На Полтавщині ховають закатованого бойовиками бійця 28 бригади Романа Капація

Його серце зупинилось у п'ятницю у столичному шпиталі

Сьогодні на Полтавщині ховають бійця 28-ої бригади Романа Капація. Його серце зупинилось у п'ятницю у столичному шпиталі, йдеться в ТСН.День.

Він зник під Мар'їнкою навесні. У полоні бойовиків перебував 32 дні. Вони його катували: прострелили ноги, порізали живіт разом з органами та зламали руку з армійським татуюванням - на ньому були викарбувані роки служби та місце - місто Львів. Романа терористи забили до коми.

У моргу Донецька ще живого, серед трупів, його знайшов лікар і направив до реанімації. Волонтери допомогли мамі бійця дістатись до лікарні, де вона три тижні жила, як звичайний пацієнт і доглядала сина. А потім, також завдяки небайдужим, бійця вивезли на підконтрольну Україні територію.

Роман Капацій з 2 липня перебував у шпиталі Дніпропетровська, восени його переправили до реанімації Києва. Від нього ні на день не відходила мама.

До війни Роман Капацій з Полтавщини працював звичайним трактористом. У нього залишилось шестеро дітей, найменшій донечці 10 місяців.

Сьогодні на Полтавщині ховають бійця 28 бригади Романа Капація

Його серце зупинилось у п’ятницю у столичному шпиталі. Він зник під Мар’їнкою навесні. У полоні бойовиків перебував 32 дні. Вони його катували, прострелили ноги, порізали живіт разом з органами та зламали руку з армійським татуюванням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: