На Полтавщині змінюють час комендантської години і продажу алкоголю

Автор
Оксана ЗінченкоОксана Зінченко
Дата публікації
Перегляди
5088
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Полтавщині змінюють час комендантської години і продажу алкоголю

Ілюстрація / Фото: Getty Images

Час продажу алкоголю в Полтаві подовжили.

На Полтавщині від 19 листопада скоротили час комендантської години і дозволили продавати алкоголь до 20.00, а не 18.00, як це було раніше.

Про це повідомив голова ОВА Дмитро Лунін.

Він пояснив, що рішення про скорочення тривалості комендантської години ухвалили після численних звернень підприємців і жителів області. Проаналізувавши безпекову ситуацію, Рада оборони області ухвалила рішення, що від 19 листопада по всій Полтавщині комендантська година триватиме від 23:00 до 05:00.

"Традиційно в цих питаннях завжди зважаємо на думку правоохоронців та військових, адже безпека – пріоритет. Вчергове проаналізували ситуацію. Кордони в сусідніх областях – під надійним захистом ЗСУ, тож можемо скоротити тривалість комендантської години й таким чином допомогти бізнесу працювати", - йдеться в його повідомленні.

Крім того, ухвалено рішення дозволити продаж алкогольних напоїв у закладах торгівлі й громадського харчування області від 12:00 до 20:00. 

"Пішли назустріч бізнесу. Неодноразово отримували тематичні звернення від мереж супермаркетів, кафе й ресторанів. Крім того, підтримали це рішення й тому, що збільшення часового проміжку дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів податків із роздрібної торгівлі підакцизними товарами", - пояснив Лунін. 

До слова, під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях особам без виданих перепусток. Також під забороною рух транспортних засобів. Виняток - оголошення тривоги, коли люди можуть прямувати до бомбосховищ. Обов'язково потрібно мати з собою паспорт. У період комендантської години необхідно теж дотримуватися світломаскування.

Нагадаємо, у звільненому від російських окупантів Херсоні змінили тривалість комендантської години - від 16 листопада 2022 року до окремого наказу діятиме комендантська година від 19:00 до 06:30 години. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
5088
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація