Перейти до змісту
На постраждалому від вогню КПП "Станиця Луганська" збираються люди, але його не відкриють

На постраждалому від вогню КПП "Станиця Луганська" збираються люди, але його не відкриють

Через пожежу зв'язок із цими луганськими територіями обрізаний.

Контрольно-пропускний пункт з окупованою територією "Станиця Луганська" сьогодні точно не відновить роботу, про це повідомляють прикордонники.

Досі є загроза детонування боєприпасів, хоча перед відкриттям оновленого пункту перетину сапери знайшли та знешкодили тут понад півтисячі боєприпасів — від автоматних куль і до протитанкових мін та артилерійських снарядів.

Як показала пожежа, ця територія досі залишається небезпечною. Водночас до пожежі саме "Станиця Луганська" залишалась єдиним пунктом перетину, що працював повноцінно. До карантину тут щодня проходило в середньому 15 тисяч людей. Під час карантину ця кількість скоротилася до тисячі.

Відео КПП "Станиця Луганська" припинив роботу через небезпеку детонування нерозірваних снарядів

У Луганській області працює одразу кілька знімальних груп ТСН. Через пожежі напередодні було перекрито і контрольно-пропускний пункт на окуповану територію. Наскільки складною залишається ситуація в районі Станиці Луганської - дивіться у прямому включенні.

КПП "Станиця Луганська" припинив роботу через небезпеку детонування нерозірваних снарядів

І от зараз поблизу лінії розмежування на можливість повернутися на окуповану частину Луганщини чекають не менше сотні людей. Людям пропонують безкоштовний прихисток, дехто залишається ночувати у місцевих за гроші. Люди обурені й не розуміють, що все заради їхньої безпеки. 

Через пожежу зв'язок із цими луганськими територіями обрізаний.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин