Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Приазов'ї бойовики обстрілами цивільних машин і медиків "підставляють" ЗСУ перед ОБСЄ

Окупанти провокують вогонь із українського боку, аби в спостерігачів склалося хибне враження про ініціатора перестрілки.

Тактику ударів по мирних мішенях узялися використовувати бойовики на південній ділянці фронту в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Військові кажуть, що ворог не вперше прикривається цивільними, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поблизу Водяного снарядів нападало стільки, що знадобиться з десяток мирних років, аби розмінувати всі околиці. Останнім часом ситуація навколо стала війною прихованою, диверсійною й провокаційною – від великих наступальних операцій сторони перейшли до локальних бойових дій. "Часто витягують нас на стрільбу, коли перебувають спостерігачі ОБСЄ", - зізнається командир бригади ЗСУ Дмитро Делятицкий.

ВідеоБойовики провокують українських військових, а потім викликають спостерігачів ОБСЄ

Стріляють по цивільних машинах та медиках, а коли наражаються на відповідь із боку Збройних сил України, викликають ОБСЄ. Про таку тактику ворога розповідають наші бійці на передовій на Приазов'ї. Кажуть - бойовики привозять в окопи то дітей, то журналістів, і стріляють з-за їхніх спин.

Бойовики провокують українських військових, а потім викликають спостерігачів ОБСЄ

У цій гібридній війні у хід йде все – від хитрощів до безумства. Бойовики на передову можуть привозити на екскурсію дітей, а під удар підставити не тільки їх, а ще й журналістів російських ЗМІ, камери яких залюбки зафіксують лише зустрічний вогонь з боку українських позицій. У тиші ще одного такого "перемир’я" все одно лунають розриви великих калібрів й гинуть солдати. "Зараз таких інтенсивних боїв нема, як у 2014 чи 2015 році, жертв менше, але вони є. Продовжується стрілянина. Перемир’я, не перемир’я – все рівно", - зізнається боєць із псевдо "Шкіпер".

Вогнем у відповідь військові підпалили ворожий бліндаж і тепер сподіваються, що це трохи заспокоїть противника. "У нас недавно захворів хлопець, тут машина їхала з хрестом – вони її обстрілювали. Вони постійно таке роблять", - каже один із солдатів. Через нахабну поведінку російських зайд українські бійці з ними в разі отримання команди не церемоняться. "Буває, коли штиль, переклички: укропи, скоро Росія прийде, вас нагне. Але вони все намагаються – і ніяк, тільки зуби ламають. І далі ламатимуть", - вважає боєць із позивним "Тринадцятий".

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції