На Рівненщині попрощались з бійцем, який у 18 років став на захист Києва і сходу країни

На Рівненщині попрощались з бійцем, який у 18 років став на захист Києва і сходу країни

Назарія Войтовича провели в останню путь у рідному Радивилові, на Рівненщині.

У 18 років він став на захист Києва, а вже за кілька місяців - боронив Україну на сході. Мріяв про найшвидшу перемогу, а після неї - про кар'єру актора, а нині тисячі людей прийшли на прощання з ним, йдеться в ТСН

 Завжди веселий та життєрадісний – Назарія Войтовича у його рідному місті Радивилів знали чи не усі. "Він тут місцева зірка, ні одного концерту в нас в місті без нього не відбувалося", - розповідає мама полеглого бійця Ольга.

За місяці на війні він став своїм і для побратимів. "По віку він міг бути моїм сином, він був не по своєму віку дорослим, він підтримував тих, кому було тяжко", - твердит "Док".

"Це він так казав, що хто, як не ми, мам. Мам, не плачте, там тоже чиїсь діти", - переказу слова сина жінка. 

Отримав позивний «Малий», бо був серед побратимів чи не наймолодшим, ще вчорашній школяр і майбутній соцпрацівник за спеціальністю. В нього була купа захоплень – кікбоксинг, футбол, а ще шалена мрія з дитинства – стати актором. Та найважливішою справою життя стала для Назарія- Перемога. Він швидко опанував військову справу і вже влітку «Малий» боронив Україну на сході. "Він рвався на фронт, бо там хлопці, там хлопцям треба допомога", - пригадує слова сина мама.

Мріяв стати актором: на Рівненщині попрощались із 18-річним захисником

Мріяв стати актором: на Рівненщині попрощались із 18-річним захисником

Він був і справді підтримкою для побратимів. "Барс", який  кілька днів поспіль з Назарієм - тоді ще 18-річним студентом університету Драгоманова- намагалися записатися до тероборони Києва, тепер завдячує «Малому» життям, коли йому прилетіло в окоп. "Він мене з уламків діставав, я був непритомним. Якби не він, то я не знаю, чим би це закінчилось. Він отримав контузію, але залишився далі виконувати бойове завдання",- розповідає боєць. 

Нині з Назарієм прощаються навколішки. Минулого місяця йому виповнилося 19, він отримав звання молодшого сержанта.

Читайте також:

Врятувався від снаряду і з перебитими ногами йшов за допомогою: історія дивовижного порятунку бійця на Донеччині

Російські окупанти на Луганщині натовпом зґвалтували 12-річну дівчинку

Українські військові перетрофеїли вертоліт Мі-24 (відео)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація