Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Сході активізувалися ворожі снайпери: працюють парами. Репортаж з фронту

Обстріли на позиціях під Зайцевим постійні.

На фронті знову активізувалися ворожі снайпери. Раніше їх було помічено в районі Мар'їнки, а останнім часом - біля Зайцевого. Крім того, попри перемир'я, міномети бойовиків продовжують працювати по укріпленнях українських військових, йдеться у ТСН.19:30.

За допомогою безпілотників бійці слідкують за поведінкою бойовиків, спостерігають, чи не намагаються вони просунутись вперед і звідки чекати наступних обстрілів. Обстріли на позиціях під Зайцевим постійні.

Вночі окупанти працюють тільки автоматами й кулеметами. Вдень доводиться стерегтися ще й ворожих снайперів. Вони працюють парами і досить навчено, кажуть бійці. Днями на цих позиціях поранили їхнього побратима. "Чотири дірки у руці. Руку і стегно наскрізь. Повезло хлопцеві", - каже боєць полку "Азов" "Гатті". Нині поранений у госпіталі.

Найкращий захист від снайпера - закопатися якомога глибше. Саме тому окопи хлопці вирили у повний людський зріст. Крім того, глибокі окопи добре рятують від важкого озброєння, яке найманці також часто застосовують.

Відео На передовій активізувалися ворожі снайпери

Дуже часто їх було помічено в районі Мар'їнки, а останнім часом біля Зайцевого. Тому шанці у повний зріс рятують не лише від кулі снайпера, а й  від важких мін.  

На передовій активізувалися ворожі снайпери

Боєць полку "Азов" на псевдо "Хім" розповідає, що не реагувати на важку зброю неможливо і життєво небезпечно. Підступність бойовиків він відчув на собі ще у 2014 році, коли найманці захопили його рідний Маріуполь. Після місяця життя під "русскім міром", вирішив піти у полк "Азов", аби більше ніколи такого "міра" не допустити.

Ті, хто підіймали російські прапори і нібито прийшли в Україну, бо їм було шкода мирних мешканців, декілька днів тому відмовилися забирати тіло свого вбитого бійця. Його наші хлопці хотіли обміняти на полеглого Романа Романенка. Тіло Роми віддали, а от свого бойовика відмовилися забирати. Тіло виявилося нікому там не потрібним, на відміну від його речей та амуніції. "Забрали зброю, рацію, а тіло залишили лежати", - додає він.

Кореспондентка ТСН Юлія Таркановська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції