На Сході бійці наряджають ялинки та розвозять харчі до селищ буферної зони

У населених пунктах "сірої" зони залишилось небагато мешканців.

Українським військовим завдяки періодичному затишшю вдається підійти ближче до лінії розмежування, щоб допомогти місцевим вижити у буфері, розповідає з Луганщини кореспондент ТСН Наталя Нагорна.

У Катеринівці залишилося 12 місцевих мешканців. Трохи менше року назад селище називали звільненим, але ось знову воно – буфер. Катеринівка – гарне місце для проходу диверсійно-розвідувальних груп противника, українські військові могли б зайняти його в один день та закріпити свої позиції, але заважають Мінські угоди.

"Тихим місцем це назвати важко, звідси постійно виходить загроза плюс погане місце для мирних жителів", - каже військовий.

В погане місце українські військові заходять ненадовго – допомогти місцевим розвезти привезене волонтерами вугілля, адже газу в селі немає. Також розвозять харчі.

Магазин у селі не працює, адже єдина дорога до нього – закрита і небезпечна. Звідси менше п'яти кілометрів до української Попасної, де вже майже все працює і почали повертатися місцеві.

Військові розповідають – відкрити дорогу можна було б, тільки у випадку, коли б українські військові повністю взяли територію під контроль. Поки ж самі військові ходять в обхід стежками через поля.

ВідеоСела буферної зони на Сході країни потерпають від нестачі тепла та продовольства

На Донеччині українські солдати почали готуватися до новорічних свят - активно прикрашають ялинки. Цього року більшість вирішили обійтися звичайними іграшками, без набоїв та гранат замість прикрас. Адже хочуть, аби ялинка максимально нагадувала домашню. Командири вже дали розпорядження, аби більшість солдат залишилися на позиціях на свята.

ВідеоУкраїнські солдати почали готуватися до новорічних свят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: