На Таврійському напрямку в окупантів різко зросли втрати – Штупун

На Таврійському напрямку в окупантів різко зросли втрати – Штупун

Речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун / Фото: із соцмереж

Ворог має кількісно більший людський потенціал, резерви окупанти підтягують постійно, але колись і вони закінчаться, зазначив Олександр Штупун.

На Таврійському напрямку за останню добу значно зросли втрати ворога, але "м'ясні" штурми тривають з високою інтенсивністю.

Про це повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в ефірі національного телемарафону 18 вересня.

За словами офіцера, за добу 17 вересня загальні втрати ворога на Таврійському напрямку різко зросли і склали 313 осіб. Перед цим три дні поспіль вони трималися в районі 200 осіб.

Техніки ворог у неділю втратив також більше, ніж завжди, в 1,5 раза – 31 одиницю. Серед них чотири гармати, засіб протиповітряної оборони та три одиниці спецтехніки.

Щодо ситуації поблизу Мар'їнки, за словами Штупуна, противник має кількісну перевагу в живій силі і продовжує тактику "м'ясних" штурмів.

"Ворог, на жаль, має кількісно більший людський потенціал, резерви окупанти підтягують постійно. Але колись і вони закінчаться. Вони вже зараз погано вмотивовані, але піхоту і далі женуть на штурми Мар'їнки. Щодоби ми фіксуємо близько 10 спроб. І сьогодні за світловий день вже 10 спроб зафіксовано. Російській пропаганді потрібне якесь підживлення і вони будуть намагатися взяти Мар'їнку, щоб показати хоч щось своєму електорату. Але наразі нічим, окрім своїх втрат, пропагандисти похвалитися не можуть", - підсумував полковник.

Нагадаємо, військовий експерт Петро Черник заявив, що зараз українцям не можна "видихати". Триває третя стадія війни, коли відбувається перемелювання сил та засобів. У кого цих засобів буде більше, той і виграє війну.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація