На території Криму окупанти формують дивізію: у Генштабі розповіли про мобілізацію в РФ

На території Криму окупанти формують дивізію: у Генштабі розповіли про мобілізацію в РФ

Фото: Associated Press

На території агресорки Росії, зокрема і в анексованому Криму, тривають заходи часткової мобілізації, указ про яку 21 вересня підписав президент-диктатор Володимир Путін.

Від 30 вересня військові частини російської армії, що базуються на території Кримуприведені у бойову готовність “повна”, проводяться заходи з розосередження підрозділів.

Про це повідомили у зведенні Генштабу ЗСУ.

Наразі відомо про формування на території півострова мотострілецької дивізії за рахунок відмобілізованого чоловічого населення Криму, Краснодарського краю та республіки Адигея.

У Генштабі зауважують, що до пункту постійної дислокації прибула 810 окрема бригада морської піхоти, що базується в місті Севастополь. Йдеться про близько двох тисяч відмобілізованих осіб.

У місті Будьонновськ Ставропольського краю до 205 окремої мотострілецької бригади 49 загальновійськової армії Південного військового округу прибуло близько п'яи тисяч осіб. Відомо, що в пункті постійної дислокації частини розміщено близько трьох тисяч, решта - у наметовому містечку на полігоні Ніколо-Олександрівський. З цим особовим складом розпочались заняття з бойової підготовки.

Як повідомлялося, російським військам невистачає офіцерських кадрів. Керівництво РФ вимушене передчасно задіяти курсантів військових училищ. Зокрема, у Тюменському військовому училищі буде проведено достроковий випуск курсантів.

Читайте також:

Обурення навіть серед дружин "кадирівців" - в Чечні викрадають чоловіків задля мобілізації

Обурення навіть серед дружин "кадирівців" - в Чечні викрадають чоловіків задля мобілізації

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація