На Тернопільщині військкоми роздали повістки під час сесії: поведінка депутатів неприємно вразила

На Тернопільщині військкоми роздали повістки під час сесії: поведінка депутатів неприємно вразила

Військкоми на Тернопільщині прийшли на сесію селищної ради, щоб вручити повістки. Скриншот з відео.

Голова селищної ради теж отримав повістку.

У Тернопільській області працівники військкомату прийшли на сесію Підволочиської селищної ради, щоб вручити депутатам повістки. Проте голова ради змусив військових чекати чотири години до закінчення засідання.

Про це написав у Facebook один із депутатів Підволочиської селищної ради Петро Федорович.

Селищний депутат повідомив, що працівники військкомату прийшли на засідання сесії 5 травня, за пів години до її початку. Їм відразу пропонували дати слово, проте голова Підволочиської селищної ради відмовився це робити. 

"Отож, прочекавши 4 години, відклавши, напевно, всі свої інші справи, представникам ТЦК та СП надали слово. Після невеликого вступу було вручено повістки голові та усім присутнім чоловікам-депутатам Підволочиської селищної ради віком від 18 до 60 років", - написав Петро Федорович.

На Тернопільщині військкоми прийшли на сесію місцевої ради, щоб роздати депутатам повістки 

На Тернопільщині військкоми прийшли на сесію місцевої ради, щоб роздати депутатам повістки 

Зазначимо, що в Україні від 24 лютого 2022 року запроваджено військовий стан та загальну мобілізацію. 2 травня в Україні воєнний стан і загальну мобілізацію подовжили ще на 90 днів - до 18 серпня 2023 року.

В Україні мобілізації підлягають громадяни, здатні виконувати військовий обов'язок, віком від 18 до 60 років. Призов здійснюється через вручення повісток. У разі порушення правил військового обліку чоловікам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, на Львівщині чоловік отримав повістку, пройшов ВЛК, але відмовився від мобілізації. За це його засудили до іспитового терміну.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація