На всіх КПВВ на межі окупованих Донбасу та Криму відкриють сервісні центри – Резніков

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На всіх КПВВ на межі окупованих Донбасу та Криму відкриють сервісні центри – Резніков

Сайт президента України

Найближчим часом сервісний центр з'явиться у Новотроїцькому.

На усіх контрольних пунктах в'їзду/виїзду на межі окупованих територій Донбасу та Криму Україна облаштує сервісні центри для надання адміністративних послуг.

Про це у відеоблозі 14 листопада розповів віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Зокрема, за місяць сервісний центр відкриють у Новотроїцькому Волноваського району Донецької області. Також цьогоріч модернізують КПВВ на Чонгарі, а наступного року на всіх КПВВ будуть облаштовані сервісні центри.

"Ми не забуваємо про Крим. Цього року ми модернізуємо, зокрема, і КПВВ на Чонгарі. Там буде сервісна зона (для надання адміністративних послуг) на адміністративній межі з Кримом", - сказав Резніков.

Зазначимо, що нещодавно на лінії розмежування на Донбасі було відкрито з української сторони сім КПВВ - чотири в Донецькій області, три – в Луганській.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що спорудження нових і сучасних КПВВ на лінії розмежування й відновлення доріг та інфраструктури Донбасу є свідченням того, що Україна відкрита для всіх своїх громадян, серед іншого тих, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Мій другий влог із самоізоляції. Цього разу з Русланом Стефанчуком та Олексієм Резніковим говоримо про карантин вихідного дня, вибори у США, роботу Верховної Ради, нові КПВВ та здоров’я українців.

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 14 листопада 2020 р.

"Ми рухаємося далі – далі на шляху до миру в нашій країні", – наголосив Зеленський.

Зокрема, КПВВ відкрили у Щасті та Золотому Луганської області.

"Пам’ятаєте, було дуже багато "зради" через розведення там військ. А за фактом зараз там мирно й тихо. До речі, я був там тиждень тому. Ми відкрили у Щасті новий сервісний центр, де люди тепер можуть отримувати пенсії, соцвиплати та загалом 88 адміністративних послуг. І, до речі, в цьому ж центрі є відділення банку, пошта, аптека, кімната матері та дитини. Зручно, сучасно, комфортно, безпечно", – наголосив президент.

Він упевнений, що саме з такими словами, як зручність, комфорт та безпека, у громадян, особливо в тих, які проживають на окупованих територіях, має асоціюватися Україна.

"Я вважаю, що такі центри і такий підхід мають максимально впроваджуватися. Можна сказати так: на всій території Донецької та Луганської областей має бути такий шматочок Щастя", – додав Зеленський.

Окремо він звернувся російською мовою до громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях:

"Ви бачите все самі – Україна для вас відкрита. В усіх значеннях цього слова. Ви знаєте, хто блокує КПВВ з іншого боку. Хто розділяє нас. В усіх значеннях цього слова. Впевнений, ви не лише це бачите і знаєте, але й зробите, що найголовніше, свої висновки. В усіх значеннях цього слова".

Зеленський запевнив, що Україна зі свого боку робить усе, щоб війна на Донбасі нарешті завершилася.

Українська сторона презентувала план дій щодо Донбасу

Українська сторона презентувала план дій щодо Донбасу

 

Наступна публікація