Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Начальник Генштабу не бачить мети Росії розгортати зараз вторгнення до України

За словами Руслана Хомчака, ситуація залишається загрозливою, бо на Донбасі присутня Росія.

На сьогодні прямого військового вторгнення російської армії до України не буде, але така загроза зберігається. 

Про це в інтерв'ю ТСН заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Руслан Хомчак.

"Ситуація на Донбасі загрозлива, тому що на Донбасі нам протистоїть Росія. Фізично там сьогодні уже сформовані підрозділи, частини і з, в тому числі, місцевих мешканців, яких очолюють фахівці з РФ. Звичайно, загроза є. Загроза не відпала. Загроза прямого вторгнення завжди є. Питання, коли вона може бути. Я думаю, що завтра прямого вторгнення не буде", - визнав він.

Таку впевненість Хомчак пояснив тим, що для будь-якого вторгнення повинна бути мета. "На будь-яке вторгнення повинна бути мета. Якщо її немає, то просто йти вбивати, ні один керівник, навіть той, хто розв’язав війну, не буде. Все робиться з метою", - сказав він, але визнав, що слід щодня займатися тим, щоб армія була боєздатною і готовою до всього, що може нам загрожувати.

Нагадаємо, 21 травня 2019 року Віктор Муженко, який очолював Генеральний штаб за часів президентства Петра Порошенка, був звільнений з посади. На його місце Володимир Зеленський призначив Руслана Хомчака, якого міністр оборони Степан Полторак назвав досвідченим генералом. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер", - сказав очільник Міноборони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції