Нарешті з'явився рух. Штайнмаєр прокоментував рішення про розведення сил у зоні АТО

21 вересня в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи.

Очільник МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив задоволення домовленістю Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів у зоні АТО.

На його думку, рамкове рішення  демонструє початок руху у бік виконання Мінських домовленостей, передає "Укрінформ".

"Після тривалих місяців бездіяльності з кінця минулого тижня з'явився нарешті знову рух (Мінського процесу - ред.)", - повідомив Штайнмаєр на полях Генасамблеї Ради ООН у Нью-Йорку.

Очільник МЗС Німеччини назвав домовленість "новим інструментом для заспокоєння ситуації на лінії конфронтації". На думку міністра, перші три пункти стануть лише відправною точкою для подальшого розведення сил по всій лінії зіткнення.

Дипломат переконаний, що для цього необхідна не лише політична воля, але й виконання зобов'язань, навіть за відсутності залізних гарантій.

Штайнмаєр переконаний, що для реалізації Мінських угод недостатньо одного лише стійкого перемир'я, однак без нього на лінії конфронтації неможливо просуватися в напрямку політичного врегулювання.

ВідеоТристороння група в Мінську домовилася розвести війська на трьох ділянках Східного фронту

Нагадаємо, що 21 вересня, в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що була досягнута в Мінську домовленість про відвід військ і озброєння стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

Залиште свій коментар

Наступна публікація