Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Народився в шоломі: український військовий на один міліметр розминувся зі смертю від кулі снайпера

Боєць каже, що спершу навіть не зрозумів, що сталося.

Народився в шоломі – так тепер кажуть про військового, котрого від кулі ворога врятувала його амуніція. Сам солдат каже, що завдяки незбагненному порятунку переконався в існуванні Бога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Спостерігав у бінокль, повернув голову – і удар. Упав, не зрозумів, що сталося", - зізнається про пережите Денис. Військовослужбовець роздивився шолом і побачив, що куля від гвинтівки зайшла й вийшла через нього у міліметрі від голови. Побратим Сергій каже, що так стріляють не місцеві самоучки, а кваліфіковані російські снайпери. "Нам у 2014 році попадалися снайпери з республіки Комі", - пригадує боєць ЗСУ.

ВідеоОкупанти цілять запальними набоями по будинках цивільних у Мар`їнці

На вулиці Мар`їнки, котрі найближче до передової, щодня щось прилітає. Місцеві зайвий раз на вулицю не виходять, навіть, коли здається, що тихо. У дворах більшості будинків буяє зелень, але не життя. Стиглі черешні й шовковиця падають на землю, бо збирати їх там нікому.

Окупанти цілять запальними набоями по будинках цивільних у Мар`їнці

Противник біля Мар’їнки цілить у бійниці солдатів кулями, а в будинки цивільних летять запалювальні набої. Після бойових дій двори обходить сапер Анатолій, який розміновує те, що несе загрозу мирним жителям. "Було таке, що виявили СПГ прильот, ВОГи прилітають", - каже він. З фруктового садочка Володимира Миколайовича нерозірвані боєприпаси сапери винесли ще напередодні, але зайвий раз на вулицю пенсіонер не виходить, навіть коли здається, що тихо. "Як сильно стріляють, значить, більше п’єш, як менше стріляють – менше п’єш. Перестаєш пити – починаєш таблетки ковтати", - розповів він.

Пігулки заглушають фізичний біль, але не внутрішній. Чоловік живе з дружиною на одну пенсію та радіє тому, що волонтери переклали після обстрілів дах. Їхати з небезпечної хати їм нікуди, та йі жити немає за що. На своїй вулиці пенсіонер тепер – чи не останній з корінних мешканців. Стиглі черешні й щовковиця падають на землю у дворах, але збирати їх нікому – всі, хто міг, забралися подалі від фронту.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції