Настав переламний етап у війні: в Інституті світової політики розповіли про ознаки змін

Настав переламний етап у війні: в Інституті світової політики розповіли про ознаки змін

У війні в Україні настав переломний момент / Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Лідери західних країн починають "дозрівати" до того, що їм вигідніше надати Україні все необхідне для перемоги.

На думку голови правління Інституту світової політики, головного редактора видання "Главком" Віктора Шлінчака, у російсько-українській війні настав переламний етап.

Про це пише "Еспресо.tv".

"Наразі ми перебуваємо у переломному етапі війни з усіх поглядів. У переломному етапі з політичної точки зору. Ми вже почали чути про перемогу України. Про те, що Росія повинна зазнати поразки. Що зараз Україні необхідно надати все, що можливо, й це треба зробити швидко", – розповів Шлінчак.

Він також висловив сподівання, що Палата представників Конгресу США підтримає законопроєкт про виділення допомоги Україні.

"Більшість західних партнерів вже "дозріли" до того, що треба вирішувати ситуацію кардинальним чином", – наголосив голова правління Інституту світової політики.

Шлінчак також нагадав слова голови ЦРУ, який заявив, що програш України через відсутність зброї тільки посилить Росію.

"А це означатиме, що в Європу хлинуть чергові хвилі біженців. Що Європа відволікатиметься від своїх проблем і почне займатися Україною. Відповідно, деякі лідери починають "дозрівати" до того, що зараз їм вигідніше все ж таки надати все те, що Україна просить", – підсумував Віктор Шлінчак.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація