Наступальні дії та святкові ремені із лінолеуму. Як бойовики готуються  до 9 Травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"ДНРівці" хочуть провести військовий парад. 

Бойовики на окупованих територіях Донбасу планують активізувати бойові дії напередодні 9 Травня та готуються до проведення військового параду. Про це йдеться у зведення Головного управління розвідки Міноборони України.

За даними розвідників, окупаційні війська готують провокації і подумують захопити населені пункти у "сірій зоні" на Маріупольському напрямку чи провести наступальні операції на Донецькому.

"Напередодні святкування Дня Перемоги, командування російських окупаційних військ планує активізувати бойові дії з пропагандистською метою – демонстрація сили та "значних здобутків" у створенні збройних формувань "ДНР", - йдеться у повідомленні.

Силовики додають, що особливу увагу командування російських окупаційних військ приділяє святкуванню Дня Перемоги. Зокрема, для виготовлення парадних ременів бойовикам закупили білий лінолеум та жіночі рукавиці.

"З огляду на відсутність елементів парадної форми одягу, для виготовлення парадних поясних ременів в терміновому порядку закуплено білий лінолеум, а замість дефіцитних чоловічих рукавиць білого кольору, військовослужбовцям видано жіночі", - йдеться у повідомленні

Також передбачається роздача продуктових наборів із китайської гречкою та "парадної атрибутики": георгіївських стрічок, прапорців РФ та транспарантів с портретами колишніх та сучасних "вождів". Їхня доставка запланована на 21 квітня черговим "путінським конвоєм" із Росії.

"Головною умовою отримання продуктового набору є участь в "масовці", - резюмували у розвідці.

Як повідомлялося раніше, "влада" анексованого Криму відмовилася проводити цьогоріч офіційні першотравневі демонстрації та мітинги через Великдень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції