Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Навіть дня тиші не було": добровольці у Золотому назвали розведення "злочином" та хочуть залишитися

У Штабі ООС кажуть, що режим тиші був дотриманий.

Добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Про це йдеться у телеграм-каналі ветеранів "Останній блок-пост #Ні_Капітуляціїї".

Як відомо, головною умовою для розведення мало стати припинення вогню, яке протрималося б щонайменше тиждень.

"Але в Золотому немає не те що семи, а навіть одного дня тиші. Штаб ООС зафіксував п'ять обстрілів сьогодні вночі. Стріляли зокрема по місцях дислокації ветеранів ", - сказав доброволець.

Він назвав розведення за таких умов "злочином". "В разі злочинного наказу відвести українські війська, добровольці залишаться в Золотому для захисту місцевих мешканців", - йдеться в повідомленні.

Також у зверненні зазначається, що щодня у Золоте заходять диверсійні групи. Раніше про це казав глава МВС Арсен Авакова. "Заходила, як ми думаємо, диверсійно-розвідувальна група… І було кілька кулеметних або автоматних черг", - заявив Аваков про події 28 вересня.

Раніше у штабі ООС підтвердили, що 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні

Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів.

Нагадаємо, в суботу, 26 жовтня, в прифронтовому Золотому на Донбасі побував президент України Володимир Зеленський. Там він, зокрема, зустрівся і з ветеранами-добровольцями. Оприлюднене повне відео, на якому Зеленський на підвищених тонах поспілкувався з одним із добровольців. Глава держави закликав ветеранів скласти зброю, яка була в їхньому будинку. Водночас доброволець обурювався, що президенту не передали або він не відреагував на лист, у якому вони просили його про зустріч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції