Найманці РФ постріляли один одного "дружнім вогнем" після пиятики на "День захисника вітчизни" – ГУР

Дата публікації
Найманці РФ постріляли один одного "дружнім вогнем" після пиятики на "День захисника вітчизни" – ГУР

Reuters

Окупаційні "командири" дозволили бойовикам взяти більшу кількість вихідних з нагоди свята.

Після рішення окупаційного командування на Донбасі надати бойовикам вихідні від 23 до 26 лютого з нагоди "Дня захисника вітчизни", у "частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ" почалося суттєве зниження військової дисципліни.

Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Так, у "частинах" збільшилася кількість випадків самовільного залишення частин, вживання спиртних напоїв та наркотиків, невиконання наказів командирів. 

"Пияцтво на передових позиціях призвело до помилкових ударів по своїх військах та небойових втрат особового складу. 24 лютого цього року у результаті "дружнього вогню" вбито лейтенанта Полсянкіна Андрія Михайловича, командира гранатометного взводу 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) 2 АК ЗС РФ та поранено рядового Арсеника Іллю Володимировича", — йдеться в повідомленні. 

Між тим, позачергово на передові позиції "командування" відправило трьох військовослужбовців-мусульман 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК  через постійні відмови виконувати господарські роботи (миття підлоги, туалетів, тощо).

"Офіцери 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час. За невиконання наказів щодо несення служби на передових позиціях станом на 25 лютого ц.р. заарештовано сім офіцерів цього полку", — додали в розвідці.

Крім того, в ГУР повідомили про продовження випадків скоєння злочинів офіцерами ЗС РФ задля власного збагачення.

"Перевіркою комісією 1 АК служби РАО 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ виявлено факти розкрадання боєприпасів з подальшим продажем", — резюмували в ГУР.

Нагадаємо, командири підрозділів російських окупаційних військ з метою підтримки дисципліни вдаються до самосуду, побиття та направлення на передові позиції підлеглих, які відмовляються виконувати накази.

Військові розповіли про чергове "перемир'я" на передовій

Військові розповіли про чергове "перемир'я" на передовій

Наступна публікація