Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найманець з Киргизії розкрив схему перекидання російських військ на Донбас

Відставний "ЛНРівець" розповів про обстріл українських силовиків з території РФ.

Росія відправляє на Схід України військових, які пройшли Чеченську війну, які навчають бойовиків і повертаються додому.

Про це в інтерв'ю службі радіо "Свобода" Киргизії повідомив найманець Намас, який брав участь у бойових діях на боці "ЛНР" з серпня минулого року.

Відставний найманець зізнався, що приїхав на Донбас з Киргизії через пропускний пункт "Ізварине". Намас потрапив у бригаду особливого призначення, яка воювала в Луганську та Краснодоні.

"Це було місто Краснодон. Потім відправили до Луганська. Там в той час йшли бойові дії... По прибуттю перший день познайомився з розвідувальною групою. Там люди різних національностей - серби, казахи, осетини, чеченці. Я потрапив до "Чегевари", - розповів екс-"ЛНРівець".

Також він повідомив, яка бригада російської армії дислокується в Краснодоні.

"У Краснодоні зосереджена одна бригада Тульської дивізії. В основному вони (російські військові - Ред.) десь в районі Ростовської області прямо на кордоні. У потрібний момент вони вражають цілі, виїжджають, знищують і повертаються. Все залежить від розвідки... Приїжджають "Гради", "Смерчі", гаубиці", - додав найманець.

Намас також поділився інформацією про те, як війська перекидають на Донбас - солдатів з Південної Осетії з технікою відправляють у Луганську та Донецьку області. Там російські військові навчають бойовиків, які воюють, і вже без техніки повертаються в РФ.

"У мене перелом свідомості відбувся, коли я побачив російські війська. Як вони заходять, як вони воюють, що там відбувається... Які можуть бути сумніви, якщо ми разом з ними воювали разом... Комплектування там відбувається так: це боєздатні частини, які дислоковані в Південній Осетії, пройшли першу і другу Чеченську війну. Їх туди часом перекидають, повертають назад. Вони навчають сепаратистів, залишають техніку і відходять", - додав Намас.

Нагадаємо, раніше найманець з Киргизії розсекретив зарплату "ЛНРівців" і покарання за спроби втекти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції