Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Найулюбленіший роздовбай": військові не стримують сліз від втрати двох бійців за день у зоні АТО

Загиблі мають дуже хороші характеристики від побратимів.

Двоє українських військових загинули на сході країни в час нібито перемир’я. 23-річного розвідника Юрія Луговського вбила куля снайпера, а на Світлодарській дузі не стало командира бойової машини Івана Рященка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Юрій був бійцем "Азова", на фронт пішов добровольцем у 2014 році після участі в Революції Гідності. Спочатку служив у батальйоні "Донбас", отримав позивний "Баррет",

ВідеоДвоє українських військових загинуло в зоні АТО

Боєць "Азова" 23-річний розвідник Юрій Луговський загинув від кулі снайпера. Уродженець Червонограду був активним учасником Революції Гідності, пройшов Іловайськ. На фронт пішов добровольцем ще у 2014-му, спочатку служив в батальйоні "Донбас", воював під Позивним "Баррет".

Двоє українських військових загинуло в зоні АТО

Іван мав псевдо "Скіф", у нього лишилися дружина і двоє синів. Рященко родом із П’ятихатського району Полтавщини, воював у Троїцькому, на промзоні біля Авдіївки, пережив контузію. "Я багато чому навчився від нього. Він такий – плече підставить. Душа компанії", - каже про загиблого друга боєць "Ахмет". Військові кажуть, що ворог і не думає дотримуватися умов перемир’я. "У них підрозділ розгорнутий у бойовий порядок – в окопах, за зброєю, не дають голови підняти", - твердить військовослужбовець на псевдо "Прометей".

 У підрозділі втрату "Скіфа" називають першою і найважчою за теперішній час тримання передової – стримати сліз не може навіть командир. "Справжній, з великої літери людина. Хоч і був роздовбаєм, найулюбленіший роздовбай, символ роти, гарна, світла людина", - зізнається військовослужбовець ЗСУ із псевдо "Сокіл". Із початку оголошення режиму тиші це вже третя втрата українського війська.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції