Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не лише для розвідки позицій ЗСУ: окупанти запустили п’ять дронів у зоні АТО

Це є прямим порушенням Мінських домовленостей.

Окупанти запустили п’ять безпілотних літальних апаратів в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці у Facebook.

"Українська сторона СЦКК висловлює своє занепокоєння щодо відновлення застосування з боку ОРЛО безпілотних літальних апаратів (БПЛА), що є прямим порушенням Мінських домовленостей", - йдеться у повдіомленні. 

Так, протягом 3 жовтня поточного року підрозділами Збройних Сил України уздовж лінії розмежування зафіксовано польоти 5 БПЛА, які були запущені з територій ОРЛО.

Зазначається, що характер використання дронів свідчить про те, що їх використовують не тільки для розвідки позицій підрозділів ЗСУ, але й інших військових об’єктів, розташованих в глибині території України.

УКРАЇНСЬКА СТОРОНА СЦКК: НЗФ ОРЛО ПРОДОВЖУЮТЬ ПОРУШЕННЯ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЩОДО ЗАБОРОНИ ВИКОРИСТАННЯ БЕЗПІЛОТНИХ Л...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 4 жовтня 2017 р.

«Українська сторона СЦКК заявляє, що ці факти свідчать про провокаційні дії з боку НЗФ ОРЛО щодо створення передумов для подальшого загострення конфлікту на cході країни», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, співробітники СБУ затримали групу молодиків, які запустили квадрокоптер у безпосередній близькості від території військові частини у Херсоні. Затримані надають пояснення правоохоронцям щодо дійсних мотивів та мети використання ними квадрокптера поряд з військовою частиною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції