Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не святкувала сама, щоб інші змогли: жінка-командир на передовій відзначатиме Новий рік аж у березні

Жінка розповіла, що на Новий рік чергувала, аби інші могли святкувати.

Новий рік вона збирається святкувати у березні. У командира мінометної батареї, що прикриває піхоту на Світлодарській дузі і має позивний "Київ" зараз на це немає часу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олена – командир мінометної батареї. Жінка покинула аспірантуру та пішла на фронт – спершу потрапила в розвідку, але там протрималась лише тиждень. Як покарання її відправили до мінометного взводу, там і лишилась та одразу ж здобула повагу військових.

"Вона перевелася на зниження спеціально піднімати батарею їй ніколи не були цікаві погони зірочки тощо", - розповів військовослужбовець Віталій та додав, що серед віськових командир має беззаперечний авторитет. На ній тримається вся мінометна батарея – і стать не має значення.

Спокійно тут минув і Новий рік – всі були на бойовому чергуванні. Сама ж командир зізнається, що не наряджала ялинки, адже язичниця, Новий рік святкує навесні.

"Я в березні святкую, тому майже всю війну я на чергуванні, щоб дати відпочити тим, хто святкує. Це не українська традиція, за українською традицією на Різдво ставлять дідуха, а Новий рік відзначають в березні, перший весняний молодик перед рівноденням", - розповіла Олена.

А вже 29 квітня в неї закінчився контракт, хоч із армії її поки що не хочуть відпускати – надто сильний й цінний командир. Але у планах таки звільнитись.

"Я звільняюсь, бо поки ми захищаємо країну, хтось би мав захищати інтереси там вдома. Ні земельних ділянок, ні квартир отримати ніхто не може, бо це гарантовано, тому на це треба звільнятися і заробляти якось самому", - додала вона.

Нагадаємо, бійці на фронті отримали тисячу листівок з привітаннями від людей з усієї країни – привезли їх волонтери та небайдужі. Листівками прикрасили ялинки та привезли до бійців у Пески, Водяне, Опитне, Авдіївку, Верхньоторецьке, Новгородське, Торецьк, Майорськ, Світлодарську дугу та Широкине.

ВідеоЖінка-командир мінометної батареї на фронті відзначатиме Новий рік у березні

Зараз на це немає часу у командира мінометної батареї, що прикриває піхоту на Світлодарській дузі і має позивний "Київ". Це - тендітна жінка, із беззаперечним авторитетом серед чоловіків . Про ту, яка сукні і підбори проміняла на міномети - у сюжеті ТСН.

Жінка-командир мінометної батареї на фронті відзначатиме Новий рік у березні

Залиште свій коментар

Вибір редакції